O nas

O nas

INTROWATER to firma na którą Ci którzy cenią sobie zdrową wodę długo czekali. Powstaliśmy jako podmiot wyspecjalizowany w problematyce związanej z czystością biologiczną i jak najlepszą jakością wody. W całości wywodzimy się z wieloletniego doświadczenia firm DL INVESTMENT i ”LUSTIG” w świadczeniu usług ściśle związanych z inwestycjami i usługami mającymi na uwadze, utrzymanie parametrów wody akceptowalnych przez nadzór sanitarny, czy to w procesie jej uzdatniania, czy też w utrzymywaniu jej parametrów w instalacjach istniejących obiektów.

Firma INTROWATER charakteryzuje się profesjonalną jakością świadczonych usług, opartych na stosowaniu wysokiej jakości produkowanych przez siebie urządzeń, jak i na zespole wyspecjalizowanych fachowców. INTROWATER to również usługi w zakresie sprzedaży środków chemicznych do dezynfekcji instalacji, zwalczania bakterii Legionella pneumophila, jak również preparatów, płynów przeznaczonych do instalacji chłodniczych, grzewczych, klimatyzacyjnych, solarnych, do chłodzenia obiegów wody lodowej, zbiorników i pomp ciepła. W swojej ofercie posiadamy również środki zabezpieczenia antykorozyjnego w trakcie postojów i remontów kotłów, zbiorników, rurociągów stalowych itp.

Firma INTROWATER to również producent urządzeń MDL AQUA do dezynfekcji instalacji, polegających na precyzyjnym dozowaniu gotowych środków chemicznych (np. gotowego roztworu stabilizowanego roztworu ditlenku chloru).